Pożegnanie ze służbą....

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
154 / 309
<
>
O komendantach:

Nadbrygadier Stanisław Węsierski służbę w pożarnictwie rozpoczął 1 września 1976 r. podejmując naukę w Szkole Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu jako słuchacz kadet. Podczas swojej kariery zawodowej był Komendantem Rejonowym Straży Pożarnej w Strzelcach Krajeńskich, dowódcą Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Straży Pożarnej w Strzelcach Krajeńskich, Komendantem Rejonowym Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp., by w 2006 r. zostać Komendantem Wojewódzkim PSP w Gorzowie Wlkp.

Mł. bryg. Grzegorz Stachowiak do służby wstąpił 5 stycznia 1987 r. roku. W 1989 roku ukończył Szkołę Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Od 1 lipca 1989 r. do 30 czerwca 1992 r. pełnił służbę jako technik, a następnie instruktor w Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnych w Gorzowie Wlkp. W 1992roku powstała Państwowa Straż Pożarna i od tego roku był funkcjonariuszem Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. 23 maja 2006 r. został powołany na stanowisko Zastępcy Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego.

St. bryg. Zenon Zajdlic do służby wstąpił w 1979 roku rozpoczynając naukę w Wyższej Oficerskiej Szkole Pożarniczej w Warszawie. Później rozpoczął pracę na stanowisku dyspozytora w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnych w Trzciance. Kontynuował kształcenie zawodowe podejmując 1 lutego 1982 r. studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. 1 lutego 1999 r. objął stanowisko naczelnika Wydziału Operacyjnego w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wlkp. Z dniem 1 października 2004 r. został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie. Od dnia 20 marca 2006 r. do dnia 31 stycznia 2013 r. pełnił funkcję Zastępcy Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Gorzowie Wlkp.
Data dodania: 23 kwietnia 2016
Datowanie przedmiotu: 2013
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 322 razy od 23 kwietnia 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.