OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 73
<
>
Odznaka D. L. F. V.Wysokość 58 mm, metalowe złocenie na granatowym materiale, wewnątrz metalowa ramka.Odznaka tak rzadka że nikt nic nie potrafi powiedzieć na jej temat?? Ani widu ani słychu..Nie wiadomo jeszcze konkretnie czy to odznaka Deutscher Luftsportverband czy jakiegoś niemieckiego aeroklubu bądź związku weteranów. Na przed ostatnim zdjęciu Ferdynand von Zeppelin z bardzo podobną odznaką Cesarskiego Aeroklubu którego to był członkiem.Odznaka znaleziona w starym niemieckim domu, ukryta przez właściciela.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 773 razy od 21 czerwca 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
3 maja 2017
Witam. Orzeł jakby luftwaffe, na tarczy widnieje sterowiec a pod nim chyba szybowiec. Odznaka z czasów gdy na niebie mojego miasta latały sterowce.
Kustosz
2 maja 2017
Witam!
Sprawdziłem w katalogu R.Tieste i jako DLV nie wystepuje.Więc może ten drugi trop...
Pozdrawiam!
Kustosz
2 maja 2017
Mam już dość... Kto kolwiek widział, ktokolwiek wie. Może ktoś potrafi jednoznacznie stwierdzić cóż to takiego.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.