Oznaka rozpoznawcza 34BKPanc wersja polowa (3)

Duże zdjęcie Oznaka rozpoznawcza 34BKPanc wersja polowa (3)
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
92 / 138
<
>
Oznaka rozpoznawcza 34 Brygady Kawalerii Pancernej w wersji polowej, starego wzoru.Oznaka rozpoznawcza wykonana została z czarnego materiału w kształcie tarczy herbowej obszytej srebrną nicią. Pośrodku tarczy wyhaftowana znajduje się odznaka pamiątkowa 34 BKPanc. Orzeł i tło tarczy wyszyte są nicią białą, a dziób orła i korona - złotą. Na tle orła wyszyty jest szyszak nicią szarą ze skrzydłem husarskim na czerwonym okrągłym polu. Cyfry "3" i "4" są w kolorze czerwonym, napis "BKPanc" czarnym, a herb Żagania w barwach czerwono - białych i czarnych. Dół odznaki wieńczą liście laurowe wyszywane nicią złotą. Pod odznaką, na tarczy, po przekątnej od górnego prawego rogu do lewej dolnej części plakietki, wyszyte są niebiesko - żółte barwy jednostki. Występują dwie odmiany oznaki: barwy pełne i barwy ochronne. Wprowadzona 22 kwietnia 1995 r. Projekt: mjr Mieczysław Kupczyk. Wykonawca: Firma "Piona - Haft", Suchy Las k. Poznania.
Data dodania: 27 września 2016
Datowanie przedmiotu: 1995
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 293 razy od 27 września 2016
Reklama
Dodaj komentarz
28 września 2017
Witam, sluzylem w 34 Brygadzie Kawalerii Pancernej.Czy jest możliwość kontaktu telefonicznego? Pozdrawiam
27 września 2017


Oznaka rozpoznawcza 34BKPanc

Wzorowana na odznace 99 Pułku Zmechanizowanego autorstwa Roberta Śmiałkowskiego

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.