90 Lat Przeglądu Pożarniczego... w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

90 Lat Przeglądu Pożarniczego - wersja I

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
65 / 309
<
>
Na zjeździe delegatów straży pożarnych w dniach 18-19 sierpnia 1912 roku, we Włocławku oceniono poziom merytoryczny miesięcznika Strażak, wydawanego od 1901 r. przez Emila Karola Szyllera - Ryckiego. Postanowiono załozyć nowe. Komisja w składzie Bolesław Chomicz, Jakub Kon i Józef Tuliszkowski miała przygotować koncepcję, treść i formułę. Prace zostały zwieńczone sukcesem oraz ukazaniem się w dniu 15 drudnia 1912 roku numerem nr 1 miesięcznika pod tytułem.." Przegląd Pożarniczy Pismo poświęcone strażom ogniowym, ubezpieczeniu od ognia i budownictwu ogniotrwałemu.
Data dodania: 21 października 2016
Datowanie przedmiotu: 2002
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 174 razy od 21 października 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.