Włoski nóż sprężynowy "ITALIAN STILETTO" 33 cm.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
10 / 37
<
>
Wszystkie noże o długości 33 cm.

Na pierwszych fotkach zapałka, by obrazowo przedstawić proporcje i rozmiary noża.Pierwszy od góry ma okładziny z czarnego kratkowanego tworzywa sztucznego ABS. Głownia dwusieczna symetryczna na całej długości. Producent włoski - Coltellerie Spadon di Maniago.Niżej dwa włoskie noże sprężynowe z głowniami klasycznymi. Oba wyprodukowano w Coltellerie Beltrame di Maniago.Górny ma mosiężne elementy i okładziny z drewna palisander. Drugi ma wykończenia stalowe niklowane i okładziny z naturalnego rogu bawoła.Najniżej trzy noże z głownią typu bagnet.

Okładziny ze sztucznej masy perłowej w kolorze czerwony,

Przedostatni ma okładziny z naturalnego rogu,

Najniższy - masa perłowa sztuczna w kolorze białym.By wyrzucić głownię wystarczy nacisnąć główny przycisk, by ją złożyć trzeba przegiąć jedną blaszkę jelca.https://www.youtube.com/watch?v=qMpdL4tMVSs
Data dodania: 2 listopada 2016
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1444 razy od 2 listopada 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.