Włoski nóż sprężynowy "ITALIAN STILETTO" 45 cm.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
12 / 37
<
>
Dwie największe "sprężynki" z mojego skromnego zbiorku. Górna, wyprodukowana w Coltellerie A.G.A. CAPMOLIN di Maniago we Włoszech.

Głownia typu bagnet. Dolna część tnąca ostra na całej swojej długości, część górna wyprowadzona na obusieczną do połowy od sztychu,

Okładziny wykonane z oryginalnego rogu bawoła brazylijskiego w kolorze jasnym. Okucia rękojeści nierdzewne. Nóż sygnowane puncą A.G.A. CAMPOLIN.

Nóż dolny posiada głownie klasyczną, okładziny z drewna palisander. Metalowe elementy rękojeści wykonane z mosiądzu.

Na pierwszych fotkach zapałka, by obrazowo przedstawić proporcje i rozmiary noża i metrówka.Nóż wyrzucany po naciśnięciu głównego przycisku, by go złożyć trzeba odciągnąć sprężynę ciągnąc za kółko w jej górnej części..https://www.youtube.com/watch?v=x1_m4SxqAlQ
Data dodania: 4 listopada 2016
Miejsce pochodzenia: Włochy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 944 razy od 4 listopada 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.