Oznaka pamiątkowa 3.RBLog w... w Mundur w MyViMu.com

Oznaka pamiątkowa 3.RBLog w Rzeszowie

Duże zdjęcie Oznaka pamiątkowa 3.RBLog w Rzeszowie
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
44 / 47
<
>
3.Regionalna Baza Logistyczna (3.RBLog) w Krakowie, wraz z trzema podobnymi bazami, powstawała w latach 2010-2011, urzeczywistniając wytyczone kierunkami zmian w stacjonarnym systemie zabezpieczenia logistycznego Sił Zbrojnych RP, określone przez przełożonych w rozkazie nr PF-83/Org. z dnia 5 sierpnia 2010 roku.

3.RBLog Kraków podlegają bezpośrednio także jednostki logistyczne odpowiadające za kierowanie ruchem wojsk oraz transportów wojskowych tj. kompania regulacji ruchu w Nisku, a także Wojskowe Komendy Transportu (WKTr) w Lublinie i Krakowie – wraz ze swoimi delegaturami w Łodzi, Kielcach, Nowej Dębie, Lublinie i Rzeszowie.
Data dodania: 16 grudnia 2016
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 159 razy od 16 grudnia 2016
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.