8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 36
<
>
Odznaka pamiątkowa wykonana z oksydowanego metalu w kształcie tarczy. Stylizowane pióra husarii symbolizują turbinę silnika lotniczego. W centralnej części umieszczona jest szachownica lotnicza, na jej tle odznaka pilota - orzeł trzymający w dziobie wieniec laurowy barwy zielonej. Na górze szachownicy znajduje się litera "K" zwieńczona otwartą koroną z drzwi królewskiej Katedry na Wawelu, pod szachownicą napis "8 BLTr". Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 98/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 29 marca 2012 r.
wymiary : 40x30 mm
wykonanie : Adam Sroka
Data dodania: 23 stycznia 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 502 razy od 23 stycznia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.