Pionier U2 ZPR Diora

Duże zdjęcie Pionier U2 ZPR Diora
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
11 / 85
<
>
Pionier jaki jest nie trzeba nikomu mówić. Niezbyt perfekcyjny technicznie, ale Nasz. Prosty, ładny i z dobrze wypełnionym zadaniem, którego po II WŚ potrzebował nasz kraj. Tysiące ludzi mogło wreszcie słuchać przez wiele lat głosów z jego wnętrza. Ten egzemplarz jeszcze z Katowicami na skali i pełnym zakresem fal krótkich. Trochę pracy trzeba włożyć, ale na pewno się odwdzięczy jako piękny i z dobrze wykonanym zadaniem eksponat.Więcej informacji:https://www.oldradio.pl/karta.php?numer=47&Diora,Pionier_U2
Data dodania: 26 stycznia 2017
Datowanie przedmiotu: 1952
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 458 razy od 26 stycznia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
16 września 2017
Nie tak dawno jak wczoraj wieczorem, pomyślałem o założeniu muzeum "Twoje radio". Mam w zapasie zaledwie kilka starych radioodbiorników ale za to ogromny sentyment do tytułowego radiodbiornika - z racji ulubień, pracy zawodowej, magicznego działania przedmiotu. Ukazany egzemplarz wyglada jak dopiero co zdjety z tasmy montażowej :) Cała kolekcja to jedno ( a raczej mnóstwo) wspomnień z niedalekiej przeszłości. Z wielka przyjemnością oddaje się wrażeniom spaceru po tej nezwykłej kolekcji :) Dziękuję

 

wolnomariusz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.