Stara zabroniona wiatrówka z ZSRR

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 1
<
>
Sprzęt najwyższej jakości pochodzący z czasów minionej epoki w dobrym stanie niezawodny wykonany ze stali która nie koroduje nie ulega odkształceniom nie przegrzewa się i nie zacina słusznie zakazana w czasach PRL ze względu na możliwość przerobienia jej na palną .Posiadam model ORYGINALNY o nazwie VOSTOK z numerami seryjnymi i co ważne !!Nie przerabiana SPRAWNA nie wymagająca napraw i konserwacji !Oczywiście zakupiłem ją w czasach kiedy posiadanie jej było nielegalne . Wspaniała pamiątka czasów w których jakość i wykonanie miało bardzo ważne znaczenie polecam podgląd i pozdrawiam .
Data dodania: 30 stycznia 2017
Datowanie przedmiotu: 1960 - 1977
Miejsce pochodzenia: ZSRR
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1392 razy od 30 stycznia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.