Nóż szturmowy GLOCK 78

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
10 / 16
<
>
Seria noży Glock powstała we współpracy z austriackimi oddziałami specjalnymi. Szesnasto-centymetrowe ostrze wykonane ze stali hartowanej zostało, pokryte czarną warstwą antykorozyjną, która doskonale niweluje odblaski. Dzięki odpowiednim parametrom stali ostrze łatwo się ostrzy nawet w warunkach polowych.

Rękojeść noża została wykonana z tego samego polimeru którego używa się do produkcji pistoletów Glock. Mój egzemplarz mocno wyeksploatowany, pochodzi z jednego z rozbrojeń którejś z band partyzanckich w Bośni i Hercegowinie w 1998 roku. Jak wynika z oznaczeń, oraz dzięki sugestii kolegi "szuflada", mogę dodać, że jest to oryginalna wersja wojskowa, natomiast od dłuższego czasu jest produkowana wersja cywilna.
Data dodania: 18 lutego 2017
Datowanie przedmiotu: 1978
Miejsce pochodzenia: Austria
Stan eksponatu: Dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: szuflada Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 791 razy od 18 lutego 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.