Książeczka Wojskowa PRL 1958 rok.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 12
<
>
Niewielki dokument, można powiedzieć mało znaczący...Ile jednak można z niego odczytać. Jest to krótka migawka z życia młodego chłopaka, który musiał chować się z rodzicami w oborniku a później zostawić swój dom i uciekać przed chcącymi ich zarżnąć sąsiadami. Chłopaka, Któremu przyszło dorastać w strasznej rzeczywistości, ale mimo to mającemu marzenia...Chciał być pilotem, chciał latać i oderwać się od tej szarzyzny. I wszystko ku temu zmierzało, gdy okazało się jednak, że zbyt słaby wzrok nie pozwoli mu się wznieść..Został więc mechanikiem samolotów, tak na otarcie łez. Całe życie miał ciekawe, ale latał już tylko jako pasażer.Bardzo żałuję że nie dane było mi go poznać, i że mojej żonie pozostało tak niewiele pamiątek po dziadku...
Data dodania: 18 lutego 2017
Datowanie przedmiotu: 1958
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1253 razy od 18 lutego 2017
Reklama
Dodaj komentarz
17 kwietnia 2017
podobny dokument posiadam w swojej kolekcji, to dowód osobisty mojej prababci z strony babci
super że masz takie rzeczy
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.