Zasłużony Dla NSZZ... w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com

Zasłużony Dla NSZZ Pracowników Pożarnictwa

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
223 / 309
<
>
Związek rozpoczął swoją działalność po uzyskaniu 6 września 1990 r. postanowienia o wpisaniu do Rejestru Związków Zawodowych. Jego pierwszym przewodniczącym został Ryszard Ułanowski. W swojej bogatej historii NSZZ PP wielokrotnie, poprzez m.in. organizowane protesty, upominał się o prawa polskich strażaków. Celem zawsze byli i będą ludzie, poczucie przynależności i wspólnoty, a przede wszystkim poczucie własnej wartości. Znajduje to odzwierciedlenie w sztandarowym haśle – Pamiętajmy, Związek Zawodowy tworzą ludzie, i to dla nich i obrony ich praw powoływana jest organizacja związkowa.
Data dodania: 15 marca 2017
Datowanie przedmiotu: 2015
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 194 razy od 15 marca 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.