Niemiecki guzik wojskowy w Historia Dobrzyjałowa w MyViMu.com

Niemiecki guzik wojskowy

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
7 / 7
<
>
Niemiecki guzik wojskowy z lat 1928-1945Awers w postaci groszkowanego tła.Rewers sygnowany: A&S.Firma F. W. Assmann & Söhne została założona w 1826 roku przez Friedricha Wilhelma Assmanna w miejscowości Lüdenscheid. Ciekawostką jest fakt, że firma produkowała guziki również na rynek rosyjski o czym świadczą napisy reklamowe typu: 1 СОРТЪ.Guziki te najczęściej były wykonane z cynku lub aluminium, niekiedy były też malowane farbą ochronną lub oksydowane.Guziki te najczęściej spotykane są w dwóch rozmiarach: 18,5 mm (± 0,5 mm) i ok. 20,5 mm (±0,5mm).Źródło: buttonarium.eu
Data dodania: 7 kwietnia 2017
Datowanie przedmiotu: 1928 - 1945
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 243 razy od 7 kwietnia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.