Krzyż Walecznych - Knedler nr:25376 - lata 1920-21

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
77 / 350
<
>
KW wykonany w pracowni Knedlera w Warszawie, lata 1920-1921 r.Opisany w książce G. Krogulca ,, Krzyż Walecznych'' jako pozycja nr:4. na stronie 182 .Numerowany nr:25376
Data dodania: 9 kwietnia 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1005 razy od 9 kwietnia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
16 kwietnia 2017
Oczywiście dam znać jak coś trafię :) , mam marzenie aby moja kolekcja KW składała się przynajmniej z 60 numerowanych egzemplarzy , czyli min. jeden numerowany eksponat z każdego zaczętego tysiąca z istniejącej numeracji KW.
14 kwietnia 2017
Jak znajdziesz ROGATYWKĘ to mogę dać na wymianę kilka numerowanych KW :) Najlepiej znajdź kilkanaście sztuk bo zostało mi chyba ponad 60 sztuk KW ? Musze policzyć któregoś dnia ................
14 kwietnia 2017
Dziękuję - faktycznie jest w nich jakaś magia - potrafią ,, wciągnąć'' powodują chęć odtworzenia losów ludzi którzy z dumą nosili je na piersi .
10 kwietnia 2017
W numerowanych KW jest magia :) Gratuluje Ci zbioru który powiększa się bardzo szybko . Kiedyś tez zbierałem głownie numerowane .
Jest lista / niekompletna /numerowanych KW .............. może ktoś zachował tez kompletna i w przyszłości uda się ja wydać ?!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.