Ubranie maskujące białe Wojsk Specjalnych -spodnie

Duże zdjęcie Ubranie maskujące białe Wojsk Specjalnych -spodnie
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
37 / 40
<
>
Ubranie maskujące zimowe, białe, wojsk specjalnych. Maskałat jest dwustronny, wykonany z dwóch warstw materiału. Z jednej strony jest cały biały, z drugiej z plamami. Kurtka posiada 3 kieszenie po każdej stronie, ściągacz w pasie, szlufki w pasie umożliwiające włożenie pasa. Kurtka posiada siatki wentylacyjne pod pachami a także kaptur ze ściągaczem. Spodnie tak jak kurtka wykonane z 2 warstw materiału. Posiadają 2 kieszenie, siatkę wentylacyjną w kroku a także wyjmowalne ochraniacze koloru białego na kolana.

Przetestowałem to ubranko.... masakra!
Wygląda efektownie, jest nieprzemakalne, padający śnieg zamienia się w krepelki, które swobodnie spadają z materiału. Sprawdził by się dla obserwatora, czy snajpera, który jest już na stanowisku i statycznie obserwuje, czy czeka na okzję, ponieważ przejście w tym wdzianku już kilkudziesięciu metrów nawet po płaskim terenie z nienajwiększym obciążeniem (plecak, ładownice, beryl) raptem kilkanaście kilogramów powoduje, że jest się mokrym od wewnątrz.
Po przejściu ~15 km po Magurskim Parku Narodowym (przewyższenie ~400m) w bieliznie zimowej i mundurze przy temperaturze oscylującej w okilcy 0oC w turystycznym tempie spowodowało, że po zdjęciu maskałatu mundur mogłem wykręcać, był całkowicie mokry - maskałat nie przepuszcza wody w obie strony! Siateczki wentylacyjne w niczym nie pomagają.
Data dodania: 25 kwietnia 2017
Datowanie przedmiotu: 2012
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Kolor / barwa: Biały
Producent: ARLEN S.A. Warszawa
Rozmiar: XL
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 432 razy od 25 kwietnia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.