Konsolka z wnętrz Nomadica, małego brata Titanica

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
5 / 7
<
>
Czy wiesz, że Titanic - najsłynniejszy statek świata - miał swój statek pomocniczy?Mały brat Titanica - Nomadic - zbudowany został własnie po to, by mu służyć jako tender w porcie. Jest także jedynym istniejącym do dziś zachowanym statkiem White Star Line.Historię Nomadica przedstawiam w moim artykule:

http://www.1912.pl/?p=408... i w tej historii lokuję eksponat znajdujący się w mojej kolekcji - dekoracyjny wspornik, jeden z oryginalnych elementów jego wyposażenia z 1910 roku. Na zdjęciach w artykule zobaczysz, w jakim miejscu na statku się znajdował.
Data dodania: 8 maja 2017
Datowanie przedmiotu: 1910
Miejsce pochodzenia: Anglia
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 582 razy od 8 maja 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.