OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 26
<
>
Lalka wykonana z gipsu, prawdopodobnie prototyp, datowana na 1965 rok

Ta lalka to moja wielka porażka i przegrana. Będąc jeszcze dosyć zielona w temacie lalek dotkliwie jej nie doceniłam. Zamiast po otrzymaniu zachwycić się nią, docenić ładnie podziękować i poprosić o więcej to wściekłam się święcie przekonana że mnie oszukano bo lalka nawet nie była porcelanowa... Po jakimś czasie i kilku nowych lalkach dosłownie pacnęłam się głowę jak wielka była moja głupota. Dziś kupiłabym wszystkie te cuda jakie wtedy wystawiono z pocałowaniem w rękę.

Ponieważ w "lalkowym świecie" wiele jest możliwe a szansy typu jedna na milion nie są żadkością nadal mam nadzieję i wypatruję.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 847 razy od 4 czerwca 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.