Anna, Roman Holiday, seria Gibson Girl

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 26
<
>
Anna, "Rzymskie Wakacje" od Franklina

Przedstawiłam już pierwszą z czołówki lalek z mojej kolekcji to teraz czas na drugą.

Anna „Rzymskie Wakacje” przybyła razem z Kwietniem w jednej paczce. Muszę się przyznać że byłam jej bardziej ciekawa i to na nią bardziej czekałam niż na idealną Sabinę.

Anna ma w sobie ten rzadki magnetyzm i nietuzinkowość, które od razu wyróżniają ją z tłumu różowych sukienek i pięknych twarzy.

Mam wrażenie że biedna Anna nie tylko dla mnie jest takim pseudo numerem dwa. Wszyscy gonią za Kwietniem podczas gdy ona zostaje trochę z tyłu. Wiadomo klasyczna uroda Sabiny podoba się większości, Anna zdaje się być ciemną stroną migoczącego perłami Kwietnia.

Mimo drugiej pozycji nie jest wcale łatwiej ją zdobyć bo pojawia się rzadziej niż Kwiecień w Paryżu.

Gdybym miała kupując wybrać między tymi dwiema lalkami było by to dla mnie największym wyzwaniem. Na szczęście udało mi się uniknąć tego dylematu i zdobyć obie jednocześnie.203.

Jedno spojrzenie na Annę, na żywo od razu wyleczyło mnie z poglądu że jest to lalka numer dwa w hierarchii Gibson Girls. Po pierwszej sesji zrozumiałam jednak to krzywdzące stanowisko kolekcjonerów w stosunku do niej. Lalkę zjawiskową w rzeczywistości bardzo trudno dobrze pokazać na zdjęciu.

Niestety taki urok niektórych porcelanek że za nic nie chcą wyjść dobrze. Ale to nic straconego, będę musiała ją jeszcze raz wziąć w obroty. Tymczasem trzeba mi uwierzyć na słowo że Anna jest piękniejsza nawet od Kwietnia i nie ustępuje jej w niczym.

Podobnie jak poprzedniczka ma nie powtórzony nigdy więcej w całej serii model buzi a do tego jeszcze może się pochwalić zbiorem jedynych w swoim rodzaju wyjątków od reguł estetyki serii Gibsona. Anna jedyna ma oczy koloru orzechowego, posiada jedyny tak ciemny strój, jeden w całej kolekcji w kolorze zielonym i jedyny którego nie można zdjąć w całości…

Jako indywidualistce zamiast parasolek czy torebek obdarzono ją obrazem oraz binoklem.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1224 razy od 4 czerwca 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.