Tea At The Ritz (Na sprzedaż)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 26
<
>
Kłopotu z jej upolowaniem było co nie miara, bo sprzedawcy uwidziało się wystawić lalkę właśnie wtedy kiedy mnie nie było w kraju [img] jak tak można…W związku z tym całą akcję prowadziła moja siostra asekurowana przeze mnie telefonicznie.

Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie a lalka czekała już na mnie kiedy wróciłam do domu."Herbatka" okazała się być lalką/zagadką dla wielu zbieraczy. A wszystko z powodu mało szczęśliwego zdjęcia promocyjnego na którym "Herbatka" trzyma filiżankę. Sęk w tym że lalka tego akcesorium nie posiada i zgodnie z tym co wiem nigdy go nie miała. Niemniej pojawiająca się i znikająca filiżanka narobiła wielu zbieraczom bałaganu w głowach.

Sama lalka tak jak przystało na serię Gibson Girl to obraz doskonałości- moim zdaniem. Przepadam za tymi pół przymkniętymi oczami takim zamyślonymi i za subtelnym uśmiechem. Czar tych lalek jak dla mnie nie przemija i jak dotąd nie znalazłam równie wyjątkowych nigdzie indziej.

Ale wracając do samej "Herbatki" to lalka ma standardowo około 58cm wysokości i wyprodukowano ją w 1996 roku.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 745 razy od 4 czerwca 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.