100 Strokes a Day, seria Gibson Girl

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
18 / 26
<
>
Kupno tej pary było nie lada sukcesem, czasem zdarza się taki ślepy traf, który pozwala zdobyć coś normalnie nieosiągalnego.

Tym bardziej ten sukces był mi potrzebny w pochodzie klęsk jakie go poprzedzały. Mianowicie udało mi się wypatrzyć strzępy autorskiej kolekcji, cześci które miały posłużyć to tworzenia lalek ale niestety autorka nie zdążyła przed śmiercią ich wykorzystać.

Jak to zwykla bywa cały dorobek wystawiono na aukcję , na która spóźniłam się tylko dwa lata :( A tu taki prezent i okruchy tej wyprzedarzy właśnie się pojawiają. Ba! Okazało się że nawet można zawalczyć o kompletne lalki... Teoretycznie można było zawalczyć, niestety próg finansowy zgrabnie mnie odcedził z grona chętnych.

Z powyższą parą przeważnie zdarzało się podobnie, chętni mnie zadeptywali, bo nie mogłam zaproponować odpowiednio wysokiej kwoty.

 
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 674 razy od 4 czerwca 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.