OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 6
<
>
Powyższą lalkę udało mi się aż dwukrotnie przegrać, jednak trzy lata temu kiedy wypłynęła kolejny raz pomyślałam że wstyd by było przegrać ją po raz trzeci... W ciągu pięciu lat kiedy się na nią natykałam zdążyła zgubić kapelusz i wiklinowy fotel. Ale to nic czego nie dałoby się zastąpić czy odtworzyć.

Gdy w koncu ją zdobyłam okazało się że źle ją zidentyfikowałam. Sądziłam że to jeden z moldów Thelmy Resh a tu okazało się że konstrukcja głowy zupełnie nie pasuje do tej autorki a dodatkowo fason dłoni jest kompletnie inny i te właśnie dłonie to największy atut lalki, ktoś się nad nimi naprawdę natrudził. Piszę "ktoś" bo mimo że mam tuż przed sobą certyfikat to nie wiem kto jest autorem, wiem tyle że to pani Anita "NieUmiemWyraźnieSię Podpisać" z Północnej Kaliforni.
Data dodania: 19 czerwca 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Kraj wydania: USA
Nakład: 20/250
Wysokość: 45cm
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 604 razy od 19 czerwca 2017
Reklama
Dodaj komentarz
1 maja 2020
My aunt made this doll...anita westman...I have pictures if you would like to see
haesslys@aol.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.