21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
21 / 36
<
>
Odznaka pamiątkowa wykonana jest z metalu metodą zgrzewania i tłoczenia. Zaprojektowana jest w kształcie rombu w złotym obramowaniu. Tło odznaki jest trójkolorowe i zostało podzielone na trzy pasy jednakowej szerokości. Biały pas po stronie lewej nawiązuje do barw herbu Świdwina, środkowy w kolorze stalowym, to symbol pasa startowego, a zielony po prawej stronie odznaki symbolizuje logistykę (zabezpieczenie i zaopatrzenie). Na górze odznaki umieszczono sylwetki dwóch lecących samolotów w kolorze czarnym symbolizujące gotowość do zabezpieczenia działań lotnictwa, na dole po lewej stronie - herb Świdwina, miejsca dyslokacji 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego a na dole po prawej - biało-czerwoną szachownicę symbolizującą przynależność bazy do Sił Powietrznych. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 407/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 3 listopada 2011 r.
wymiary : 45x30 mm
wykonanie : CELSTAN
Data dodania: 26 czerwca 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 348 razy od 26 czerwca 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.