Der Führer zum Kriegswinterhilfswerk 1942/43

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
56 / 473
<
>
Niemiecka książka opisująca wojenną pomoc zimową. Zawiera sprawozdanie z KWHW za rok 1941/42, szereg interesujących statystyk oraz przemówienie ministra Goebbelsa. Wydana przez Centralne Wydawnictwo NSDAP w Berlinie.Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej) i nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).
Data dodania: 29 czerwca 2017
Datowanie przedmiotu: 1942
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 328 razy od 29 czerwca 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
1 lipca 2017
tak, u Niemców to pewna norma :) choć akurat zamiłowanie do porządku i organizacji uważam za bardzo pozytywne :) Przy okazji gratuluję ciekawego wywiadu na głównej stronie. Czytałem z dużym zainteresowaniem! pozdrawiam
Kustosz
30 czerwca 2017
Gratulacje! Fajne opracowanie jak to u Niemców "ordnung muss sein"...
Pozdrowienia!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.