50 centów Austria 2002 w Muzeum - Kolekcja z Pomorza Zachodniego w MyViMu.com

50 centów Austria 2002

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
20 / 21
<
>
50 centów

Austria

2002r

nakład:169 100 000awers: w centrum monety fasada wiedeńskiego Pawilonu Secesji; w górnym otoku nominał: 50 EURO CENT (eurocentów); w prawym otoku w dwóch wierszach rok wybicia i flaga Austrii; wzdłuż rantu pierścień z dwunastu pięcioramiennych gwiazd - symbol Unii Europejskiejrewers: po prawej od centrum monety nominał: 50, niżej w dwóch wierszach: EURO / CENT (centów); po lewej uproszczona mapa Europy z konturami państw - członków Unii Europejskiej w roku 1999; w tle mapy pionowo sześć równoległych linii zakończonych z obu stron pięcioramiennymi gwiazdami (rewers jest wspólny dla wszystkich monet euro)
Data dodania: 22 lipca 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 216 razy od 22 lipca 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.