wielkopolskie wesele rok 1909 w Muzeum ślubu w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 49
<
>
 Jestem przekonany, że zapowiada się pyszna historia [img] Jest rok 1909...                W dniu ślubu, który miał się odbyć przedpołudniem, na mszy św. zakupionej na intencję nowożeńców; Jadwigi Mockównej ze Spławia i Michała Turkowiaka z Gryżyny goście zaczęli zjeżdżać się już od samego rana. Przyjęcie weselne zaplanowano w domu gospodarstwa Agnieszki i Władysława Kaczorów w Kiełczewie. Agnieszka, to już zamężna, starsza siostra panny młodej.W przygotowaniu chyba najdłuższy opis jednego eksponatu w tym królestwie muzeów. Udostępnię zaraz po wprowadzeniu treści. Lektura tylko dla bardzo wytrwałych [img]
Data dodania: 18 sierpnia 2017
Datowanie przedmiotu: 1909
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 986 razy od 18 sierpnia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
27 sierpnia 2017
Rewelka.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.