OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 83
<
>
Radioodbiornik Zwiezda jest jednym z tych, obok którego nie można przejść obojętnie. Trochę za sprawą niebanalnej obudowy, troche za sprawą rozwiązań technicznych, które to czynią go niemal kultowym w kręgach kolekcjonerskich. Gdy tylko kolega poinformował mnie, że ma takową sztukę i chętnie mi ją odstąpi, nie mogłem z tej okazji nie skorzystać. Stan jak widać, mocno zakurzony, zamieszkiwany kiedyś przez mysią rodzinę ale w miarę kompletny. No cóż, wyzwanie będzie choćby z samą obudową, ale Zwiezda warta jest każdej poświęconej chwili. 
Data dodania: 7 września 2017
Datowanie przedmiotu: 1954
Miejsce pochodzenia: ZSRR
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 344 razy od 7 września 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.