OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
17 / 91
<
>
Jest i on(ona?). Co prawda licencyjny, ale to były takie czasy,że wiele firm korzystało z dorobku innych.Mimo wszystko jest to przecież jeden z pierwszych powojennych odbiorników produkowanych w Polsce. Świetny stan, sprawny w 100%. 70 lat na karku a Aga wciąż nadaje, i ja się o to postaram by nadawała nadal.Do tego oryginalna instrukcja obsługi, to tak na przyszłość dla młodych pokoleń., aby wiedzieli że radio aby grać, nie musi posiadać dziesiątek sterowników, aplikacji i dotykowego wyświetlacza.
Data dodania: 13 września 2017
Datowanie przedmiotu: 1948
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 331 razy od 13 września 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny
9 stycznia 2018
Taka Aga była u nas w domu w latach 50/60-tych XX wieku. Jak nastała era Gierka i względne otwarcie na Zachód, tata kupił sobie Grundiga (super cacko jak na tamte czasy), a stara Aga poszła w odstawkę. Nie pamiętam co się z nią stało. Wybacz Ago.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.