12 WOLIŃSKI DYWIZJON TRAŁOWCÓW

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 28
<
>
Odznaka pamiątkowa 12. Wolińskiego Dywizjonu Trałowców ma kształt tarczy, na której umieszczona jest kotwica. Z lewej strony kotwicy znajduje się mina morska jako symbol zadań wykonywanych przez trałowce, a z prawej strony gryf - herb Świnoujścia, miejsca bazowania dywizjonu. Na kotwicy umieszczona jest liczba "12" określająca numer jednostki. W górnej części tarczy na tle symbolizującym otok czapki marynarskiej znajduje się napis „TRAŁOWCE”. Pole tarczy ma barwę niebieską, liczba „12” i tło napisu „TRAŁOWCE” są czarne. Pozostałe elementy odznaki są koloru złotego.
wymiary : 37x32 mm
wykonanie : MENNICA PAŃSTWOWA
Data dodania: 18 września 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 847 razy od 18 września 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.