Niemieccy wojacy - Luftwaffe - II wojna

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
277 / 429
<
>
Opis dzięki koledze Jurgenowi     

,,Dwaj panowie z Luftwaffe. Ten z lewej ciekawy bo nie ma naszytego orła narodowego na piersi. Obaj panowie maja bardzo ciemne patki co w skazuje ze w naturze powinny być czarne. wszystkie inne obowiazujace kolory na zdjęciu czarno- białym wyszłyby jaśniejsze. Skoro czarne to albo saperzy albo bataliony budowlane (bau-batalion). To by potwierdzało brak orła u jednego z nich bo mówiąc szczerze w tych jednostakch (coś na kształt BiB) braki mundurowe, odstepstwa od regulaminów mundurowych oraz braki w kwestii uzbrojenia były powszechne.
Data dodania: 19 września 2017
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 352 razy od 19 września 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.