Propaganda III Rzeszy "Zwycięstwo nad Polską"

Duże zdjęcie Propaganda III Rzeszy "Zwycięstwo nad Polską"
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
5 / 193
<
>
"Der Sieg in Polen"-( Zwyciestwo nad Polską) ,Ksiązka obejmuje  okres od 23 sierpnia do 29 września 1939.Wydana  została przez Oberkommando der Wehrmacht pod kierunkiem Generalfeldmarschall Keitel.Jak to w wydaniach propagandowych bywa same sukcesy żadnych porażek.Liczy w twardej oprawie, 346 stron i około 60 ciekawych fotografii.Smutna książka...
Data dodania: 1 października 2017
Datowanie przedmiotu: 1939
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 285 razy od 1 października 2017
Reklama
Dodaj komentarz
11 października 2017
Plomien z trabki sygnalowej 8 Pulku Strzelcow Konnych opisany jako sztandar .............propaganda ma to do siebie ze lubi z "igly zrobic widly ".
Kustosz
11 października 2017
Serdeczne dzięki :-)
10 października 2017
książka rzeczywiście smutna, ale bardzo interesująca ze względu na temat kampanii wrześniowej. ciekawe zwłaszcza fotografie.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.