warsztat rusznikarski i poczta

Duże zdjęcie warsztat rusznikarski i poczta
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
291 / 474
<
>
niemiecki żołnierz w furażerce i białym roboczym drelichu stoi przed warsztatem rusznikarskim z oznaczeniem numeru poczty (nr. 23291, co wskazywało by na 38 Pułk Piechoty. Prawdopodobnie okupowana Francja.  Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).    
Data dodania: 28 października 2017
Datowanie przedmiotu: 1940 - 1945
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 231 razy od 28 października 2017
Reklama
Dodaj komentarz
12 listopada 2017
masz rację, warsztat rusznikarski jest właściwszym określeniem tego budynku, opis już poprawiony :) dziękuje
11 listopada 2017
Na moje to jest warsztat rusznikarski a feldposte figuruje z numerem czyli tłumacząc na nasze na tabliczce jest " Warsztat rusznikarski" i wojskowy adres do niego, co by wojskowym pocztowcom łatwiej było dostarczać.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.