Orzeł ze szkatuły pułkowej

Duże zdjęcie Orzeł ze szkatuły pułkowej
Oryginalny przedwojenny orzeł pochodzący z wieka szkatuły/kasety pułkowej, w której przechowywane były dokumenty wojskowe, a która prawdopodobnie znajdowała się w gabinecie dowódcy (dokładne pochodzenie nieznane). Odlew cynkalowy (pusty w środku), pod łapami gwintowane słupki mocujące. Orzełek "po przejściach" - otarcia, obicia i zarysowania powierzchni, starte niemal całkowicie pierwotne srebrzenie pokrywające całą powierzchnię figury, pęknięcie struktury odlewu w części grzbietowej.

Wysokość: 9 cm.

Szerokość: 19,5 cm.
Data dodania: 28 października 2017
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 195 razy od 28 października 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.