Medal Zwycięstwa 1914-1918 - Wielka Brytania

Duże zdjęcie Medal Zwycięstwa 1914-1918 - Wielka Brytania
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
61 / 164
<
>
Oryginalny medal z epoki, numerowany i sygnowany na rancie nazwiskiem odznaczonego. Projektantem brytyjskiego medalu był William McMillan (1887–1977). Medal zwycięstwa zwany też  – medalem międzysojuszniczym. Medal ten miał być wydany w każdym kraju biorący udział w I wojnie światowej po stronie Entanty. Wspólną cechą medali był awers z wizerunkiem Wiktorii – bogini zwycięstwa i chwały oraz wstążka w tych samych barwach. Medal wydało w sumie 15 z 18 krajów . Tu pokazany medal brytyjski wykonany w Royal Arsenal. Oryginalna wstążka z epoki. na zdjęciu nr ;3 i 4 pokazny numer i nazwisko odznaczonego.
Data dodania: 15 listopada 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 231 razy od 15 listopada 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.