Medal Zasłużonym Na Polu Chwały;Sztandary-Lenino43

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
273 / 350
<
>
Srebrny medal wykonanie powojenne Grabskiego ze sztandarami, orzeł jeszcze w koronie .
Prawdopodobnie Grabski wybijał te medale z oryginalnych matryc .

Oto opis jaki otrzymałem kiedyś od Pana Wiesława W. --- ,,To jest oryginał ale nie za Lenino. Ten wzór był nadawany dłużej. Wz. 1944 zaczęto wprowadzać pod koniec 1945r.-Madej str93. Ten z pana fotografii to z firmy Grabskiego-Stela str332. On jest z nadań wojennych. które zresztą się przeciągnęły. Za Lenino z uchem z drutu ale ci z pod Lenino mogą mieć i ten tu przedstawiony ''
Data dodania: 17 listopada 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 638 razy od 17 listopada 2017
Reklama
Dodaj komentarz
7 grudnia 2022
W opisie kustosz dokładnie okreslił pochodzenie i rodzaj medalu, więc pierwszy komentarz jest niepoważny. Osobiście nie jestem długoletnim użytkownikiem tego portalu, ale zdażyłem się już zorientowac którzy z szacownych  kustoszy są poważnymi wystawcami, a tutaj mamy akurat do czynienia z prawdziwym pasjonatem i znawcą tematu, Więc wskazane jest milczenie ignorantów.
Gratuluję eksponatu.
Kustosz
7 grudnia 2022
Mamy wręcz wysyp tego typu użytkowników z takimi komentarzami.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
7 grudnia 2022
No właśnie, ktoś się loguje godzinę przed dodaniem krytycznego komentarza stwierdza kategorycznie że to bubel i co wszyscy mają wierzyć na słowo ? 
Kustosz
7 grudnia 2022
Nie moja to "działka", bo na falerystyce nie znam się ni w ząb, ale co do zasady - jeżeli zamieszcza się w komentarzu kategoryczne stwierdzenie, że coś opisane jako "oryginał" jest w rzeczywistości kopią, podróbką itp, to wypada to uzasadnić (np gdzie są i na czym polegają różnice względem oryginału).
7 grudnia 2022
Ten medal to jest kopia, a nie wykonanie Grabskiego.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.