Nad podwójnym łożem w Muzeum ślubu w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
39 / 49
<
>
 
  Już tylko w niewielu domach, nad wspólną łożnicą małżonków wiszą do dziś ślubne fotografie. Natomiast coraz częściej i chętniej oprawiamy stare pożółkłe fotografie przodków, często te ślubne, żeby zawiesić w domu na ścianie. Ile w tym tęsknoty do tego co było, ile potrzeby zatrzymania wspomnień, a ile modnego szpanu - nikt nie policzy. Dobrze, że znalazł się sposób na odkurzenie przeszłości. Także i Wy  pomyślcie o uwiecznieniu własnych portretów ślubnych, które kiedyś tam, ożyją nową mocą, zawieszone na ścianach mieszkań Waszych prawnuków. 

Zapraszam do wspólnej PRÓBY - zabawy.Naszym zadaniem będzie uszeregowanie prortretów kolejności od najstarszego do najmłodszego, wpisując w komentarzu w wybranej kolejności numerki którymi opatrzone są fotografie. Ciekawe zadanie na jesienne wieczory? Zatem, rozszyfrujmy kolejność.

Jak myślisz, która fotografia jest najstarsza?
Data dodania: 21 listopada 2017
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 235 razy od 21 listopada 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.