Odznaka Karmelickiej Ochotniczej Straży Pożarnej

Duże zdjęcie Odznaka Karmelickiej Ochotniczej Straży Pożarnej
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
20 / 35
<
>
Odznaka przyznawana jest członkom KOSP, którzy bardzo aktywnie  włączają się   w  działalność    straży  karmelickiej i wnieśli duży wkład w rozwój stowarzyszenia. Odznakę przyznaje Prezes i Naczelnik KOSP.

Odznaka ma kształt  trójkąta równobocznego o wymiarach boku 30 mm, pokrytego czerwoną emalią ze złotymi krawędziami. Na odznace umieszczona jest korona z ognistym mieczem Proroka Eliasza, oraz napis  KOSP.  Wokół trójkąta znajduje się stylizowane koło z ognistego rydwanu Proroka oraz dwa  skrzyżowane  toporki. Wszystkie elementy mają kolor złoty.

 

 

 

 
Data dodania: 6 grudnia 2017
Datowanie przedmiotu: 2002
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 85 razy od 6 grudnia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.