OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
13 / 26
<
>
Niestety niewiele wiem na temat tej lalki a w zasadzie to nic poza tym że została odlana w USA i któryś z tamtejszych artystów ją pomalował. Orygimalne ubranie zostało poważnie zniszone więc zostało spakowane i zastąpione inną kreacją.
Lalka ma dosyć nietypową urodę, stąd wnoszę że autor musiał być doświadczonym artystą bo tylko tacy mają dość odwagi robić lalki "brzydkie" :) A takie są zdecydowanie najlepsze. Takie lalki wyglądaję dosyć marnie na zdjęciach i szybko się o nich zapomina ale dzięki temu są mało pożądane na aukcjach. Natomiast sprawa wygląda zupełnie inaczej kiedy już się postawi takiego brzydala na półce i widać linię rzeźbienia, detale i cały charakter jakim emanuje taka lalka. Właśnie takie z powodzeniem można podejrzewac o posiadanie duszy. Trudno oderwać od nich wzrok.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 620 razy od 26 grudnia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.