kiedy to było w Muzeum ślubu w MyViMu.com

kiedy to było

Duże zdjęcie kiedy to było
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
12 / 17
<
>
W tym przypadku liczę na Państwa pomocne podpowiedzi. Pole do popisu dla znawców umundurowania to najbardziej dokładna wskazówka. Stwórzmy opowieść o tym zdjęciu.Pan Rafał Mieczkowski - znawca tematu w zakresie umundurowania, bywalec "Uwielbiam stare fotografie" dostarczył wiadomości pozwalające umiejscowić nasz portret ślubny na osi czasu. Otóż ze szczegółów munduru

(najprawdopodobniej świadka ślubu) mężczyzny stojącego po prawej stronie panny młodej wynika, że zdjęcie zostało wykonane przed rokiem 1907. Wszelkie znaki czytelne w strojach bohaterów i zakamarkach obrazu potwierdzają mozliwość miejsca akcji w Wielkopolsce. Fotografia znleziona w mieszkaniu poznańskiej kamienicy, potwierdza taką sugestię.Eksponat można podziwiać do końca lutego w Poznaniu.

Dokładniej w Kawiarni Artystycznej "Kóltura" przy ulicy 23 Lutego nr 8

Wystawa dawnej fotografii ślubnej :

Powiększona Przeszłość -" Wielkopolanie na ślubnym kobiercu "
Data dodania: 7 stycznia 2018
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 158 razy od 7 stycznia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.