OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
32 / 91
<
>
Rdioodbiornik Meteor powstał w czasach gdy program Apollo był już praktycznie na finiszu, czego efektem było lądowanie człowieka na Księżycu. Temat podboju kosmosu był jednym z najgorętszych, i można być niemal pewnym, że napędzał wiele ówczesnych projektów.Nie wiadomo czym inspirował się ktoś kto wybierał nazwę dla nowego odbiornika, ale można przypuszczać że kosmiczny szał miał na to wpływ. Jakkolwiek to wyglądało Meteor jest materialnym świadkiem tamtych kolorowych czasów. A lądowanie na Księżycu??? No cóż, kto chce niech wierzy... Ja nie wierzę...
Data dodania: 10 stycznia 2018
Datowanie przedmiotu: 1965
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 227 razy od 10 stycznia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.