Karta podarunkowa Biedronka (1)

Duże zdjęcie Karta podarunkowa Biedronka (1)
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
40 / 43
<
>
Pierwsza z trzech wersji karty podarunkowej przeznaczona do podarowania dzieciom,wydana przez sieć supermarketów Biedronka.Wykonana z grubego plastiku,z kodem kreskowym i numerem.
Kartę można zakupić jako prezent,doładowując kwotą minimum 10 złotych w kasie dowolnego sklepu sieci Biedronka. Jest ważna przez rok od pierwszego doładowania,można ją doładowywać wielokrotnie.Płacić za dokonane zakupy (z wyjątkiem wyrobów alkoholowych i tytoniowych) można wyłącznie w sklepach sieci Biedronka,jeśli kwota na karcie jest niższa niż wartość dokonanych zakupów,można różnicę dopłacić gotówką.Karta jest na okaziciela więc jej utrata z powodu zgubienia lub kradzieży spowoduje utratę środków które się na niej znajdują.
Data dodania: 11 stycznia 2018
Datowanie przedmiotu: 2017
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 232 razy od 11 stycznia 2018
Reklama
W tym muzeum wyłączono możliwość komentowania eksponatów.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.