Order Znak Honoru - typ 2 -... w Ordery, Medale ,Odznaki i Zdjęcia 1900 - 2020 w MyViMu.com

Order Znak Honoru - typ 2 - numer ???

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
224 / 318
<
>
Order „Znak Honoru” (ros. Орден «Знак Почёта») . Tu pokazany order to typ 2 wariant 3. Jest to order składający się z dwóch części połączone trzema nitami. /zdjęcie nr; 5/ Ten typ orderu posiada numerację od nr: 16119, do 31659, natomiast widoczny na orderze numer 2751 jest prawdopodobnie oszustwem na szkodę kolekcjonera lub próbą ,, dopasowania'' orderu do nadania ? Rewers orderu  z cztero cyfrowym numerem wyglada tak jak na zdjęciu nr: 6, czyli bez napisu “МОНЕТНЫЙ ДВОР ''  z minimalnym znanym numerem ;2150 a maksymalnym ; 4177. Nakrętka właściwa.
Data dodania: 12 stycznia 2018
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 231 razy od 12 stycznia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.