Order Znak Honoru - typ 4... w Ordery, Medale ,Odznaki i Zdjęcia 1900 - 2020 w MyViMu.com

Order Znak Honoru - typ 4 wariant 4

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
283 / 373
<
>
Order „Znak Honoru” (ros. Орден «Знак Почёта») . Tu pokazany order to typ 4 wariant 3. Jest to order jednoczęściowy, z numerem wygrawerowanym nad poziomą kreską. Ten typ orderu posiada najmniejszą znaną numerację od nr: 857091, do największego znanego nr; 1573447 , widoczny na orderze numer to;1290879. Wykonany około 1986-87r. Wstążka właściwa stanowiąca oryginalną całość z epoki. /Całe - nie przecinane kółko/ . W orderach tego typu litery napisu CCCP stanowią integralną całość - pokazuje to na zdjęciu nr 5
Data dodania: 13 stycznia 2018
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 171 razy od 13 stycznia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.