OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
14 / 26
<
>
Tatiana jest jedną w bardziej wyjątkowych lalek w kolekcji. Ze względu na tonący sektor odlewnictwa hobbystycznego ten model jest praktycznie niedostępny. Był ostatnim jaki jest autorka Ali Hansen stworzyła i widać nie zdążył się rozpowszechnić. A szkoda bo ma w sobie ogromny potencjał, można go wykończyć na wiele sposobów i w każdej odsłonie wygląda super.

Kupno Tatiny zawdzięczam likwidacji studia lalkowego, właścicielka wyprzedawała resztki... w tym przypadku same głowy i tylko głowy. 

Operacja była dosyć karkołomna bo głowa lalki to nie to samo co lalka. Zajeło mi kilka lat zanim skompletowałam oryginalne części żeby złożyć ją w całość.

Pchana palącą świadomością że może to być jedyna i ostatnia taka okazja  wykupiłam wszystkie głowy... trzy. Kolejna lata spędzę więc na polowaniu na kończyny i popiersia.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 597 razy od 19 stycznia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.