Wesele w lutym na 23 Lutego w Poznaniu

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
42 / 50
<
>
Niemożliwe stało się możliwe. Ale do tego potrzeba było "Kóltury". Kawiarnia Artystyczna w Poznaniu o tym przewrotnym nazwaniu, przygotowała spektakl przeszłości w scenerii ślubu i wesela. Szykuje się swoisty rekord pretendujący do Księgi  Guinnessa. Ściany "Kóltury" wypełnią się Gośćmi Weselnymi. Wystawa dawnej fotografii ślubnej zawładnie przestrzeniami lokalu na cały miesiąc. Olbrzymi temat, tym razem ograniczony do Wielkopolski, zachęca Tutejszych do udostępnienia własnych rodzinnych pamiątek, wprowadzenia na salony dziadków, pradziadków, pamięć Ich uroczystej chwili.

Chciałoby się powiedzieć: "Idzie luty, ubierz buty" a będąc przy słowie, dodam: "Trza być w butach na Weselu!" Tym bardziej, że zaproszenie aktualne przez 30 kolejnych dni Kawiarnia Artystyczna "Kóltura" w Poznaniu

ul. 23 Lutego nr 830.01. - 28.02. 2018 r.30 stycznia - dzisiaj premiera obrazów oraz słuchowisko                              "WESELE"  S. Wyspiańskiego. Początek o 19.05www.muzeumslubu.pl
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 617 razy od 30 stycznia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
1 lutego 2018
Dzień dobry


Niezwykłą niespodziankę odebrałem w komentarzu naszych Szanownych Gospodarzy. Dziękuję:)
Każdemu życzę takich finałów w przygodzie z własnymi eksponatami. To dumna chwila i panorama uczuć nieopisanych, kiedy zdarza się okazja zaprezentowania "na całkiem żywo" swoich Przyjaciół z Kolekcji.
30 stycznia 2018
Gratulujemy! :)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.