OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 11
<
>
Mój pierwszy biskwit...Pamiętam jeszcze te elaboraty wymieniane z odlewniczką. Biedna kobieta.

Była na tyle uczynna że nauczyła mnie wszystkiego co było mi potrzebne, gdybym postępowała zgodnie z jej wskazówkami zamiast stwierdzić że będę robić po swojemu zaoszczędziłabym sobie kilku lat eksperymentów i frustracji. Mądry człowiek po fakcie

Żałują że nasza współpraca skończyła się tylko na trzech odlewach, prześladował nas wtedy wielki pech. Jej mąż zachorował na raka co spowodowało dwuletnią przerwę w pracy, potem ja miałam dołek finansowy, a kiedy z niego wyszłam okazłao się że ona doznała urazu kręgosłupa na tyle poważnego że musiała zamknąć działalność na dobre.

Odtąd nie spotkałam tak dobrej jako fachowiec i życzliwej odlewniczki.
Data dodania: 30 stycznia 2018
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 360 razy od 30 stycznia 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.