OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 11
<
>
Przeważnie lalki to takie zminiaturyzowane manekiny, ważne żeby dobrzy na nich wszystko wisałao tudzież układało się a to co pod spodem to nie ważne.
Z reguły lalkowe ciała są potwornie zdeformowane, mają małpie ręce, talię osy a tyłki to nie wiem czy w przyrodzie istnieje coś z czym można je porównać ...O ! tyłki jak szafa trzydrzwiowa.
W każdym razie jeśli nie chcecie się rozczarować to lepiej pod kieckę się nie zapuszczać.
Na szczęście są wyjątki. Niektórzy ambitni lalkowi artyści postanowili pokazać że  "poprawny anatomicznie" lub proporcjonalny nie są terminami abstrakcyjnymi.
Oczywiście te piękne lalki to nocny koszmar kolekjonera- ich prawie nie da sie ubrać, we wszystkim wyglądają źle. Ale za to mogą stać na golasa.
Data dodania: 7 lutego 2018
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 760 razy od 7 lutego 2018
Reklama
Dodaj komentarz
9 lutego 2018 , edytowany: 11 lutego 2018
Prawda?! I od razu grono pasjonatów lalek się powiększa [img]
Kustosz
9 lutego 2018
Ale Lale ; )
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.