Karta podarunkowa RTV EURO AGD

Duże zdjęcie Karta podarunkowa RTV EURO AGD
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
43 / 43
<
>
Karta podarunkowa Happy Card dla klientów,wydana przez sieć sklepów RTV EURO AGD. Wykonana z grubego plastiku,z kodem kreskowym i numerem.

Kartę można zakupić jako prezent,doładowując kwotą od 10 do 10.000 złotych w kasie dowolnego sklepu sieci RTV EURO AGD. Jest ważna przez rok od momentu aktywacji,można ją doładować jednorazowo. Płacić za dokonane zakupy można wyłącznie w sklepach sieci RTV EURO AGD,jeśli kwota na karcie jest niższa niż wartość dokonanych zakupów,można różnicę dopłacić gotówką.Karta jest na okaziciela więc jej utrata z powodu zgubienia lub kradzieży spowoduje utratę środków które się na niej znajdują.
Data dodania: 10 lutego
Datowanie przedmiotu: 2018
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 112 razy od 10 lutego
Reklama
W tym muzeum wyłączono możliwość komentowania eksponatów.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.