Panna Młoda, Gibson Girl, Franklin Mint

Duże zdjęcie Panna Młoda, Gibson Girl, Franklin Mint
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
15 / 17
<
>
Druga lalka z serii Gibson Girl, jedna z nielicznych blondynek i druga lalka, która może być upozowana na siedząco. Taak nie każda lalka porcelanowa umie siedzieć, w zasadzie to mało która posiada taką opcję- cóż łatwiej się je upycha w witrynie na stojąco.

Był to pierwszy kompletny model jaki udało mi się kupić. Kiedy wreszcie dotarła byłam zrozpaczona bo miała mikroskopijną plamkę na sukni... ech. Na szczęście ten niezdrowy pedantyzm szybko mi przeszedł. Inaczej dostawałabym palpitacji z każdą paczką z autorską lalką.
Data dodania: 14 lutego
Datowanie przedmiotu: 1988
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 97 razy od 14 lutego
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.