Wedding in a Moonlit Garden, Cindy McClure

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 3
<
>
Jeden z najlepszych modeli jeśli chodzi o serię ślubną. Jak zwykle można było się spodziewać po Cindy McClure że lalka będzie ekspersyjna i bogata w detale ale tym razem to wyjątkowe połączenie.

W tej lalce nie ma nic z tak powszechnej amerykańskiej przesady i tandety. Autorka świetnie ją przemyślała i wygląda na to że Aschton Drake nie grzebał w prototypie jak to się wcześniej zdarzało- efekty takich ingerencji były tragiczne , jak w przypadki Ginevry (autorski prototyp był olśniewalący) niestety po tym jak marka wprowadziła poprawki, tej lalki nie da się oglądać na trzeźwo.

Jak się okazuje, kiedy zleca się coś dobremyu artyście trzeba mu zwyczajnie zaufać. 
Data dodania: 18 lutego 2018
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 332 razy od 18 lutego 2018
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.